Platon
01.02.2021

Vy čo hovoríte, že všetko je Oheň a Vzduch a každé existuje aj samo, aj ako celok, na čo pri tom myslíte ?

Vy čo hovoríte, že všetko je Oheň a Vzduch a každé existuje aj samo, aj ako celok, na čo pri tom myslíte ?